Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Харківщині СБУ ліквідувала підпільну друкарню, де правопорушники виготовляли сепаратистські агітки та готували "коктейлі Молотова" для терактів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
30 жовтня 2014

У м.Харків Служба безпеки України викрила та ліквідувала нелегальну друкарню, яка була осередком та «штаб-квартирою» злочинної групи, котра виготовляла та розповсюджувала сепаратистські агітки, готувала антиукраїнські акції та теракти у місті.

Зловмисники, дотримуючись конспірації, облаштували друкарню у підвалі однієї з харківських багатоповерхівок. Поліграфічний цех був оснащений охоронною сигналізацією, датчиками руху та «тривожними кнопками».

У приміщенні виявлено понад 50 пляшок із «коктейлями Молотова», каністри та велику кількість ємностей, підготовлених для розливу запалювальної рідини.

Співробітники СБУ вилучили понад 3 тисячі віддрукованих листівок із закликами до проведення в Харкові сепаратистських  акцій, спрямованих на порушення територіальної цілісності України та підтримку терористичних організацій.

Вилучено комп’ютерну техніку, на якій виготовлялася агітаційна продукція, матеріали антиукраїнського змісту. У сейфі зберігалися саморобні печатки комерційних структур та громадських організацій, засоби мобільного зв’язку для координаторів протиправних акцій. Крім цього, оперативники знайшли складені зловмисниками списки особового складу деяких добровольчих батальйонів з особистими даними бійців.

Тривають оперативно-слідчі дії із встановлення усіх організаторів та учасників злочинної групи.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України