Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


В Одесі СБУ ліквідувала підпільну диверсійну групу, яка готувала теракти на території регіону
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 жовтня 2014

 

 

 

Служба безпеки України викрила та припинила злочинну діяльність терористичної групи, яка готувала вчинення терористичних актів на об’єктах транспортної інфраструктури та у військових частинах ЗС України напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України.

Встановлено, що до складу групи входили представники т.зв. «Антимайдану», які планували вчинення терактів як помсту за трагічні події 2 травня ц.р. в Одесі. Кожний з диверсантів добре знав і відпрацьовував свою функцію у групі, суворо дотримувався заходів конспірації, володів навичками ведення підпільної діяльності, маскування, змінював засоби зв’язку, під час зустрічей здійснював контрспостереження.

22 жовтня ц.р. у м. Одеса співробітники СБУ затримали трьох членів групи «на гарячому» – під час збирання саморобного вибухового пристрою. Зловмисники лише не встигли приєднати до нього детонатор.

З’ясовано, що першою ціллю групи був залізничний міст в Одеській області, а наступною – одна із військових частин.

У спеціально обладнаному підсобному приміщенні, де диверсанти переховувалися та виготовляли вибухові пристрої, оперативники виявили та вилучили п’ять скріплених скотчем поліетиленових пакунків із саморобною вибуховою сумішшю вагою 16 кг та комплектуючі для детонаторів.

Наразі тривають оперативно-слідчі заходи у рамках ст. 258 Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України