Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Луганській області вилучено вибухівку, залишену бойовиками
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 жовтня 2014

 

 

22 жовтня ц.р. співробітники СБУ спільно з бійцями  батальйону «Айдар» у рамках спецоперації з припинення діяльності диверсійно-розвідувальної групи незаконного збройного формування «ЛНР», вилучили 2,8 кілограмів вибухівки, яку диверсанти планували використати для вчинення терористичних актів.

У м.Щастя, у законспірованій схованці, розташованій у покинутій будівлі гуртожитку електростанції, правоохоронці виявили й вилучили 10 трінітотолуолових шашок вагою 200 грамів, дві шашки - 400 грамів із 6 детонаторами.

Встановлено, що вибухівка була залишена мобільною диверсійно-розвідувальною групою, яка базувалася в районі прилеглих до м. Щастя населених пунктів. Вона призначалася для здійснення терористичних актів на виборчих дільницях Новоайдарського району під час проведення позачергових виборів до Верховної ради України.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України