Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Контррозвідка СБУ затримала поблизу Дебальцева громадянина Росії з посвідченням "стрільця ДНР"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 жовтня 2014

 

 

21 жовтня ц.р. контррозвідка СБУ затримала поблизу н.п. Дебальцеве Донецької області громадянина РФ Устінова Федора Вікторовича, 1983 р.н., зареєстрованого у Новоросійському регіоні РФ. 

При ньому було посвідчення терористичної організації «ДНР» на його ім’я із зазначеною посадою «стрілець».

Затриманий росіянин був одягнутий у військову форму морської піхоти РФ. При затриманні у нього вилучено РПК-74 з набоями та споряджений РПГ-18 «Муха».

Затриманий громадянин Росії визнав, що ще у квітні ц.р. прибув в Україну спеціально для участі у бойових діях на боці т.зв. «ДНР». Серед бойовиків він мав прізвисько «Перший». 

У мобільному телефоні росіянина знайдено матеріали та фотографії, які підтверджують його активну участь у незаконних військових формуваннях «ДНР».

Тривають оперативно-слідчі дії.

СБУ через «гарячу телефонну лінію», відкриту для громадян Російської Федерації для звернень родин російських військовослужбовців, які розшукують своїх рідних і близьких на території України, повідомить родичів громадянина РФ Устінова, що він знаходиться в Україні,  утримується у нормальних умовах, стан його здоров’я задовільний. 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України