Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Контррозвідка СБУ затримала 9 активних бойовиків "ДНР"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 жовтня 2014

Впродовж останніх двох діб у рамках антитерористичної операції контррозвідка СБУ затримала 9 громадян України від 25 до 60 років – бойовиків т.зв. «ДНР», які брали активну участь в терористичній діяльності незаконних збройних формувань, чергування зі зброєю в руках на блокпостах терористів, зборі розвідданих, бойових діях проти українських військових.

 Серед затриманих – громадянин «С», 1974 р.н., колишній співробітник внутрішніх справ України, який ще у квітні ц.р. перейшов на бік терористів та здійснював чергування зі зброєю на блокпостах поблизу м. Слов’янськ. Колишній міліціонер,  використовуючи зв’язки з місцевими «умільцями», налагодив роботу ремонтної майстерні, де його бригада обслуговувала та відновлювала військову техніку бойовиків, яку кидали у бій проти сил АТО.

Минулої ночі під м. Краматорськ оперативна група контррозвідки затримала громадянина України «В», 1991 р.н., на прізвисько «Вінік».

Встановлено, що 25-річний місцевий мешканець ініціативно вступив до групи бойовика «Есаула», яка входила до бандитського бандформування «Бабая». Зловмисник безпосередньо брав участь у захопленні адмінбудівель, збройному патрулюванні на блокпостах «ДНР», а також збирав розвіддані про кількісний склад, автотранспорт, бронетехніку та маршрути переміщень українських військових.

Тією ж опертивною групою затримано громадянина «Б», 1987 р.н., який з серпня ц.р. був «підпільним інформатором» «ДНР» – маскуючись серед мирних мешканців м. Маріуполь, він виконував окремі завдання терористів щодо цілеспрямованого збору інформації про українські сили, озброєння, техніку, артилерійські розрахунки.

Тривають оперативно-слідчі дії у рамках статті 258 Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України