Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ викрила міжнародне злочинне угрупування, яке спеціалізувалось на незаконній трансплантації органів людини
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
20 жовтня 2014

У Києві співробітники СБУ у взаємодії з працівниками міліції затримали двох громадян України, що входили до транснаціонального організованого злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на незаконній трансплантації органів людини.

Зловмисники вербували потенційних донорів із числа малозабезпечених мешканців сільської місцевості та відправляли людей до країн Азії й Латинської Америки для проведення незаконних операцій з трансплантації органів. Протягом 2010-2014 років вони переправили за кордон близько півсотні громадян України, Азербайджану, Вірменії, Литви та Російської Федерації.

Затриманим оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини, вчинена за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України