Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Одещині СБУ затримала чотирьох активістів з т.зв. "Куликового поля" з арсеналом зброї
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
20 жовтня 2014

У рамках проведення превентивних заходів напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України на Одещині СБУ знешкодила екстремістську групу, яка за завданнями спецслужб РФ мала вчинити низку терористичних актів та організації акцій протесту з метою дестабілізації ситуації в регіоні.

16 жовтня ц.р. співробітники СБУ затримали чотирьох місцевих мешканців – членів т.зв. організації «Куликове поле». Троє з них відомі на прізвиська «Ліс», «Таліб» та  «Інтелігент».

Встановлено, що наприкінці серпня ватажок групи  – «Таліб», під час поїздки до м. Москва РФ отримав завдання від т.зв. «Координаційного центру «Новая Русь» створити в Одесі злочинну групу, яка мала організовувати масові антиукраїнські акції з дискредитації органів влади та правоохоронних структур.

Відповідні інструкції  «Таліб» отримував через зв’язкового з Придністров’я – офіцер спецслужби Росії призначав йому зустрічі у м. Бєлгород. Спецслужбіст організував усім членам групи проходження у тренувальному таборі на тимчасово анексованій території в АР Крим спеціальної військової підготовки – навчання мінувально-саперній справі, тактиці ведення бою в умовах міста. Після підготовки вони мали повернутися до Одеси і за обумовлену плату розгорнути диверсійну роботу.

Під час обшуків у помешканнях затриманих Служба безпеки вилучила пістолети, боєприпаси до них, вибухові пакети, холодну зброю, прилади дистанційного управління для вибухових пристроїв, топографічні карти місцевості та спеціальну військову літературу.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України