Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ спільно з ГПУ викрила у Державній адміністрації залізничного транспорту синдикат з відмивання грошей
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
16 жовтня 2014

Служба безпеки України спільно з Генпрокуратурою провела 19 обшуків у Державній адміністрації залізничного транспорту України та вилучила понад 7 млн. грн. і 1 млн. доларів готівкою. Про це в інтерв’ю телеканалам повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.

«У Державній адміністрації залізничного транспорту України роками діяв синдикат з відмивання грошей. Його небезпека в тому, що кожний залізничний вокзал, кожне підприємство-постачальник залізниці, страхові компанії – все це було вибудовано злочинцями від влади в єдину систему відмивання і розкрадання коштів державного підприємства», - сказав Наливайченко.

Він повідомив деталі спільно спланованої спецоперації СБУ та ГПУ: «Понад 100 співробітників протягом одного дня зрізали верхівку такого синдикату. Під час обшуків, проведених сьогодні тільки у одного з керівників підприємства, в тому числі у приватних помешканнях та гаражах, слідчими задокументовано та вилучено понад 7 млн. грн. і понад 1 млн. доларів готівкою, а також офшорна документація, яка свідчить про існування дійсно величезного злочинного механізму».

Голова СБУ наголосив, що слідчі дії тривають і намагання зупинити розслідування не матимуть жодного успіху: «Ми продовжуємо боротьбу з корупцією. На черзі інші галузі і міністерства – це не остання спецоперація, такі центри з відмивання коштів будуть ліквідовуватися і надалі». 

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України