Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Контррозвідка СБУ затримала коригувальника вогню та жінку-бойовика
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
16 жовтня 2014

Минулої ночі оперативна група контррозвідки СБУ затримала двох бойовиків т.зв. «ДНР», які переховувалися під виглядом мирних мешканців від покарання за вчинення тяжких злочинів.

Встановлено, що один із затриманих – громадянин України «М», 1988 р.н., у травні ц.р. був завербований бійцем незаконного озброєного формування «Оплот» та отримав завдання спостерігати за позиціями українських військових, вивідувати їх координати. Набувший певний досвід, бойовик коригував вогонь терористів  з установок «Град» по військових з’єднаннях Збройних сил України поблизу донецьких сіл Антонівка та Єлизаветівка.

Під Волновахою контррозвідка затримала 25-річну громадянку України «В», яка зі зброєю в руках брала активну участь у бойових діях на боці терористів проти українських військових.

«Бойовичка» ініціативно увійшла до т.зв. «Народного ополчения Донбасса» –  пройшла військову підготовку, опанувала ази ведення бою, розвідки та диверсійної роботи. Під виглядом мирної мешканки, не викликаючи жодної підозри, підступно  входила у довіру до містян – збирала розвіддані, які передавала терористам. На рівні з чоловіками вчиняла збройні напади на українських вояків.

Стосовно затриманих тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України