Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Затримано київського міліціонера - одного з провокаторів сутичок 14 жовтня
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 жовтня 2014

Служба безпеки України спільно з МВС України затримала серед осіб, які брали активну участь у протиправних акціях та сутичках з правоохоронцями біля Верховної Ради 14 жовтня ц.р. , діючого співробітника міліції, котрий у масці-балаклаві у натовпі  вчиняв жорстокі збройні напади на громадян. 

Сержант патрульно-постової служби С., 1980 р.н., серед інших провокаторів, які діяли за злочинним  сценарієм,  намагався зірвати засідання Верховної Ради, дестабілізувати ситуацію в столиці.

У затриманого міліціонера вилучено металеву рогатку та важкі залізні гайки, якими він поцілював у журналістів, правоохоронців,  мирних людей. Тривають оперативно-слідчі дії. Спільно з органами міліції СБУ встановлює інших учасників провокації.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України