Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала росіянина-рецидивіста, який ніс службу на блокпостах терористів (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
14 жовтня 2014

 

Контррозвідка СБУ затримала громадянина РФ, Радюка Володимира Валерійовича, який останні три місяці брав участь у терористичній діяльності у складі «ДНР».

40-річний росіянин, двічі засуджений на території РФ за крадіжку та грабіж, прибув до м. Ростов-на-Дону (РФ) до табору, де готують найманців для відправлення до України. Він отримав позивний «Матрос» і разом з іншими трьома найманцями був доправлений до Донецької області, вони незаконно перетнули державний кордон України через російський пункт пропуску.

За словами затриманого, на території підконтрольній терористам, йому видали посвідчення «Народного ополченца», де вказано його посаду - оператора ПЗРК, спецодяг та автомат із трьома спорядженими магазинами.

Затриманий дав свідчення, що за період його чергування на блокпостах терористів, розташованих поряд з кордоном, він бачив пересування російської військової техніки у кількості щонайменше 200 одиниць, яка в’їжджала на територію України зі сторони Ростовської області РФ через пункт пропуску «Ізварине».

Під час затримання у бойовика вилучено два автомати «АК-74» та набої до них.

Наразі стосовно затриманого громадянина РФ Службою безпеки України здійснюються відповідні процесуальні дії.

 

Відео: http://youtu.be/1hJI0RWc2ec

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України