Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ попереджає про розповсюдження фальшивок
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 жовтня 2014

Служба безпеки України попереджає про чергову провокацію, організовану в рамках інформаційної війни проти України.

У проросійських групах соціальних мереж активно поширюються примітивні фальшивки, метою яких є розпалювання міжконфесійної ворожнечі, дестабілізація та провокування соціальної напруги у суспільстві.

«СБУ закликає не  піддаватися на цю примітивну провокацію, оскільки метою її розробників є спровокувати протистояння між тими, хто купиться на цю брехню, і тими, хто прийде на захист "жертв"», - наголосив радник Голови СБУ Маркіян Лубківський.

Лубківський закликав громадян бути мудрими й блокувати спроби сіяти розбрат у суспільстві: «Будьте мудрі, блокуйте такі спроби і повідомляйте СБУ!».

В СБУ працює цілодобовий телефон «гарячої лінії» 0 800 501 482, на який громадяни можуть повідомляти інформацію про такого роду провокації. Такі відомості негайно перевірятимуться, за результатами перевірки буде вжито відповідних заходів.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України