Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Біля Красноармійська СБУ затримала "патрульного" блокпостів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 жовтня 2014

Контррозвідка Служби безпеки України затримала громадянина України «Г» на прізвисько «Мінус», який у складі бандформування «ДНР» під керівництвом т.зв. «Скорпіона» забезпечував «пропускний режим» на блокпостах терористів.

З травня ц.р. «Мінус» добровільно вступив до одного із місцевих незаконних озброєних формувань. Його спеціалізацією було будівництво та укріплення блокпостів терористів у н.п. Карлівка та Пєски Донецької області.

Встановлено, що озброєний бойовик безпосередньо здійснював перевірку громадян України, які перетинали блок-пости. Погрожуючи зброєю, чинячи психологічний тиск та приниження, зловмисни особисто обшукував переїжджих та їхній транспорт, конфісковував цінні речі та автомобілі для власної наживи і потреб терористів.

Відібраний транспорт використовувався бандитами для перевезення озброєних патрулів бойовиків, обшивався бронею, оснащувався засобами зв’язку – перетворювався на т.зв. бойові машини, на яких бойовики здійснювали збройні напади на українських військових. Найдорожчі конфісковані іномарки терористи залишали собі.

Наразі стосовно затриманого триває досудове слідство.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України