Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ викрила факти привласнення та розтрати колишніми високо посадовцями бюджетних коштів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 жовтня 2014

Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України відкрила та розслідує низку кримінальних проваджень стосовно колишніх високопосадовців, відкритих за фактами завдання збитків державі в особливо великих розмірах.

Зокрема, у рамках відкритого 13.06.2014 Генеральною прокуратурою України за матеріалами СБУ кримінального провадження за ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України розслідується факт заволодіння державним майном в особливо великих розмірах  на суму близько 160 млн. грн. при проведенні процедури банкрутства ТОВ "Закарпатполіметали" та ТОВ "Карпатська рудна компанія", до яких причетні колишні міністри внутрішніх справ України Захарченко В.Ю. й екології та природних ресурсів України Проскуряков О.А. У рамках слідства триває розшук вказаних екс-керівників.

За матеріалами економічної контррозвідки Головного управління СБУ  у м. Києві та Київській області 19.06.2014 відкрито кримінальне провадження за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України за фактом зловживань службовим становищем екс-міністром освіти та науки України Табачником Д.В., дії якого призвели до привласнення керівництвом Державної наукової установи "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" та Державного спеціалізованого видавництва "Освіта" бюджетних коштів у розмірі близько 2,76 млн. грн. у ході виготовлення підручників за державним замовленням. Матеріали передано до Генпрокуратури, досудове слідство триває.

Слідчим відділом ГУ СБУ у м. Києві та Київській області розпочато кримінальне провадження від 17.09.2014 за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України за фактом привласнення та розтрати 24,4 млн. грн. бюджетних коштів колишнім першим заступником Голови Держінформнауки Б.Гриньовим та генеральним директором ДП "ДНДЦ "Фонон" і ПАТ НВК "Наука" С.Ларкіним, протиправні дії яких у ході реалізації Державної цільової науково-технічної програми "Нанотехнології та наноматеріали" на 2010-2014 роки завдали економічних збитків державі та призвели до гальмування розвитку науки.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України