Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Служба безпеки України перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій на сході держави (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
7 жовтня 2014

Служба безпеки України виявила та перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій у східних регіонах нашої держави. Через фіктивні підприємства кошти надходили на рахунки фізичних осіб, спеціально відкриті в одному зі столичних банків. Зняту з них готівку кур’єри доставляли до Донецької та Луганської областей, у тому числі на території тимчасово окуповані бойовиками.

2 жовтня ц.р. у Києві СБУ затримала мешканця Донеччини, який перевозив великі партії готівки у спортивній сумці.

Встановлено, що затриманий протягом серпня-вересня ц.р. щоденно знімав кошти з рахунків 12 фізичних осіб – мешканців Донецької області.

Під час затримання та обшуку помешкання зловмисника вилучено 1,2 млн. гривень готівкою, печатки підприємств з ознаками фіктивності, флеш-накопичувачі із фінансово-господарською документацією підконтрольних комерційних підприємств, а також документи, на підставі яких знімалися готівкові кошти з рахунків підставних фізичних осіб.

Наразі у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст.205 (фіктивне підприємство) та 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України, здійснюються оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

http://youtu.be/l4fsvANtkuU

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України