Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала у Маріуполі штатного "політінформатора" так званого "міністерства інформаційної політики" терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
7 жовтня 2014

У Маріуполі контррозвідка СБУ затримала "політінформатора», активного учасника терористичної діяльності т.зв. «ДНР».

Громадянин України «М»,  1974 р.н., приєднався до терористів ще у березні ц.р. та брав безпосередню участь у незаконному захопленні адмінбудівель Маріупольского міськвиконкому, Донецької ОДА, входив до складу незаконного збройного формування "Православный Восход".    

«М» координував свою протиправну діяльність з організатором збройного нападу на будівлю Маріупольського міськуправління міліції на прізвисько "БМ" («Бешеный майор», "Мангуст"), та його зв’язками – вербувальницею диверсантів на прізвисько «Мама" ("Чорна Вдова") і "Міхелем", який збирав розвідувальну інформацію та вербував найманців, - усі троє раніше затримані Службою безпеки України й притягуються до кримінальної відповідальності.

«Політінформатори» терористичних організацій на тимчасово контрольованих бойовиками територіях за вказівками російських кураторів розповсюджують перекручену інформацію та чутки, відредаговані за стандартами інформаційної війни проти України. Вони поширюють через Інтернет та місцеві ЗМІ спотворені відомості про хід АТО та супроводжують російських журналістів, які знімають замовлені тенденційні відеосюжети для телеканалів РФ, у тому числі й з кадрами нелюдських тортур та моральних знущань над захопленими і пораненими українськими військовими.

У «політінформатора» «М» вилучено посвідчення за підписом так званого «міністра ради міністерства інформаційної політики «ДНР», перепустки до будівлі Маріупольської міськради (оформлені терористом у період захоплення ними будівлі), агітаційні, фото та відео матеріали антиукраїнського змісту.

У затриманого також вилучено 2 гранати, 43 набої калібру 7,62, камуфляжну форму російського виробництва.

Слідчими СБУ розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України