Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Краматорську контррозвідка затримала двох бойовиків "Бабая"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
6 жовтня 2014

У Краматорську Донецької області співробітники контррозвідки СБУ затримали двох громадян України – членів незаконного воєнізованого формування т.зв. «ДНР» під керівництвом «Бабая». 

Встановлено, що один із затриманих «П», 1988 р.н., на прізвисько «Совхоз», брав участь у будівництві та укріпленні блокпостів терористів у м. Краматорськ, відповідав за господарське забезпечення бандформування. За професією автослюсар, він облаштував ремонтну майстерню, у якій лагодив та обшивав бронею відібрані бойовиками у мирного населення автомобілі. Техніка, яка пройшла у нього «технічне обслуговування», відправлялася проти сил АТО.

Другий затриманий мешканець Краматорська, 1997 р.н., на прізвисько «Тощий», безпосередньо конфісковував автотранспорт у місцевих мешканців для потреб банди. Крім того, він у складі озброєних патрулів чергував на блокпостах та у місцевій комендатурі, брав участь в озброєних нападах на українських військових.

У рамках ст. 258-3 Кримінального кодексу України стосовно затриманих тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України