Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ ліквідувала схрон бойовиків зі зброєю та приладдям для диверсій
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
4 жовтня 2014

 

 

 

У рамках спецоперацій з викриття та знешкодження диверсійно-підривних груп терористичної організації т.зв. «ЛНР», які на звільнених територіях Луганської області готують терористичні акти проти мирного населення, контррозвідка СБУ викрила схрон з великим арсеналом зброї та вибухівки.

2 жовтня ц.р. поблизу Лисичанська співробітники СБУ виявили замасковану у ґрунті схованку зі стрілецькою зброєю та боєприпасами.

Маючи на меті підірвати об’єкти інфраструктури і життєзабезпечення, позначені на вилучених зі схрону 18 картах місцевості, бойовики приготували 10 км електричного кабелю, пристрої для дистанційного підриву, у тому числі з використанням мобільного телефону, датчику руху, приладдя для виготовлення розтяжок.

Крім того, вилучено гранатомет, протитанкову рушницю Сімонова з 160 набоями до неї, оптичні приціли, засоби мобільного зв’язку.

Встановлено особи бойовиків – місцевих мешканців, які за завданням ватажків т.зв. «ЛНР» готували теракти.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України