Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У районі Лисичанська СБУ виявила схованку, у якій бойовики зберігали боєприпаси та вибухівку
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
3 жовтня 2014

 

Контррозвідка СБУ упередила вчинення диверсій та терористичних актів у звільнених містах Луганської області.

1 жовтня ц.р. у лісосмузі неподалік н.пБоровське та м.Лисичанськ (Луганська область) виявлено прихований у ґрунті схрон з великою кількістю вибухових речовин (пластид, тротилові шашки, міни різних типів та модифікацій), стрілецької зброї та боєприпасів до неї.

Встановлено, що схованку зі зброєю облаштували громадяни України, мешканці Лисичанська «Н», 1960 р.н., та    «Б», 1968 р.н., які входять до складу саперної роти бандформування під керівництвом терориста Ігоря Бєзлера на прізвисько «Бєс».

Загалом  зі схованки  вилучено:  48 кг пластиду, 6 тротилових шашок, 135 детонаторів,  протипіхотні міни МОН-50,  протитанкові міни ТМ-62М, автомати із спорядженими магазинами до них, близько півтори тисячі набоїв до автоматичної зброї.

Зі схованки також вилучено 23 карти місцевості, записник із контактами бойовиків,  дані про об’єкти інфраструктури регіону із GPRS-прив’язкою.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України