Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ та Генпрокуратура України викрили розкрадання колишніми високопосадовцями 220 мільйонів гривень з державного бюджету
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 жовтня 2014

За матеріалами Служби безпеки України Генеральною прокуратурою України розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати та привласнення коштів державного бюджету України в особливо великих розмірах колишніми вищими керівниками держави, екс-посадовцями Кабінету Міністрів України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, ТОВ «ЕСУ» та ПАТ «Укртелеком».

Встановлено, що у 2010-2013 рр. Віктором Януковичем за злочинною змовою з іншими посадовцями - Миколою Азаровим, Юрієм Колобовим, Анатолієм Мярковським, главою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Геннадієм Рєзніковим, членом наглядової ради "Укртелекому" – директором ТОВ «ЕСУ» Іллєю Солодовським, було сплановано злочин та у протиправний спосіб внесено зміни до державного бюджету, внаслідок чого незаконно профінансовано будівництво виділеної телекомунікаційної мережі спеціального зв'язку, що обійшлося державі у 220 мільйонів гривень.

Згідно з умовами договору купівлі-продажу пакету акцій ВАТ «Укртелеком» вказані роботи мали здійснюватись виключно за рахунок покупця – ТОВ «ЕСУ».

30 вересня ц.р. усім зазначеним особам Генеральною прокуратурою України оголошено підозри про вчинення злочину. Триває слідство.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України