Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Дніпропетровщині СБУ затримала "агента" російських спецслужб, який організовував диверсії на території регіону
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 вересня 2014

 

Співробітники Служби безпеки України затримали громадянина України «К», 1972 р.н., який за завданнями спецслужб РФ організовував диверсії на території Дніпропетровської області для дестабілізації ситуації у мирному регіоні.

З березня ц.р. зловмисник був активним організатором антиукраїнських акцій на території Харківської області. За цей час він створив інтернет-спільноту «Левый сектор – Харьков», на сторінках якої поширював заклики до проведення радикальних дій проти представників влади, зміни територіальної цілісності України, спонукав до вступу в лави незаконних воєнізованих формувань «ДНР» та «ЛНР». 

Разом зі своїми спільниками організовував акції з розміщення матеріалів сепаратистського змісту, проросійської символіки на адмінбудівлях Дніпропетровська, інформацію про які поширював через Інтернет як «глас народу».

Встановлено, що «К» неодноразово виїжджав до Москви, де звітував своїм кураторам із ФСБ про «роботу», отримував нові інструкції та кошти для організації антиукраїнської пропаганди, вербування найманців, вчинення диверсій.

Під час обшуків у помешканні затриманого громадянина співробітники СБУ вилучили комп’ютерну техніку, налаштовану на канал зв’язку з кураторами російської спецслужби, 2 гранати, бронежилет, професійну рацію, прапор «Новороссии», 150 примірників газети з такою ж назвою, а також посвідчення журналіста російського телеканалу.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України