Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Знешкоджено диверсійну групу, яка готувала теракти в Маріуполі (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 вересня 2014

 

 

Контррозвідка СБУ в м. Маріуполі Донецької області спільно з підрозділами МВС та Нацгвардії затримала членів диверсійної групи незаконного воєнізованого формування  «Восток», яка планувала вчинити терористичні акти у місті.

21 вересня ц.р. затримано чотирьох бойовиків – ватажка на прізвисько «Лис», та його поплічників, мешканців Маріуполя.

Усі вони пройшли спеціальну підготовку у таборах РФ,  мають досвід бойових дій та брали безпосередню участь у збройних нападах на адмінбудівлі в Маріуполі у травні ц.р., коли загинуло багато правоохоронців та мирних жителів міста. Відомо, що зловмисники причетні до вбивств підприємців, у яких відбирали майно та гроші.

Завданням бойовиків було скоєння диверсій, терактів з метою дестабілізації ситуації в регіоні.

Готуючи теракти, члени угруповання виїжджали до штабу «ДНР» у Донецьку та до Російської Федерації, де отримали зброю, вибухівку та детальні інструкції.

У затриманих вилучено топографічні карти м. Маріуполя з позначками адмінбудівель, звіт групи про готовність до диверсій, ручні гранатомети РПГ-26,  снайперську гвинтівку нового зразка російського виробництв, 7 автоматів Калашникова із спорядженими магазинами, гранати РГД-5,  велику кількість світло-шумових гранат, сигнальних ракет, радіостанції.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 258-3  Кримінального кодексу України, здійснюються оперативні та слідчі дії.

Прес-центр СБ України

Відео: http://youtu.be/zz-1LCvPk7g


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України