Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала мешканця Сєверодонецька, який за вказівкою терористів організовував через Інтернет антиукраїнські акції
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 вересня 2014

У м.Сєверодонецьк Луганської області контррозвідка Служби безпеки України затримала громадянина України «К», 1996 р.н., який поширював у мережі Інтернет заклики до скоєння терористичних актів проти української влади, військовослужбовців ЗСУ та співробітників правоохоронних органів.

Встановлено, що з квітня ц.р. за вказівкою ватажків терористичної організації «ЛНР» зловмисник поширював у соціальних мережах заклики до  повалення конституційного ладу, антиукраїнських акцій та інформував про час і місце їх проведення.  Згодом, розповсюджуючи спотворену інформацію про хід антитерористичної операції, він почав підбурювати інтернет-користувачів до негласного збору відомостей про особовий склад, озброєння та місця дислокації сил АТО для передачі цих даних терористам.

 За наявними у слідства даними, «К» мав намір організувати збройний напад на працівників місцевого відділу міліції з метою заволодіння вогнепальною зброєю для подальшої терористичної діяльності на території міста.

Службою безпеки України стосовно затриманого зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст. 258-3 Кримінального кодексу  України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Тривають слідчі дії. 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України