Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала громадянина РФ, який шпигував за українськими вояками на Донеччині
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 вересня 2014

17 вересня ц.р. у Костянтинівці Донецької області співробітники контррозвідки СБУ затримали громадянина Російської Федерації В.Ремнякова, 1952 р.н., який збирав розвідувальну інформацію про переміщення сил АТО та передавав її на т.зв. «гарячу лінію ДНР».

Встановлено, що протягом липня - вересня 2014 року зловмисник  збирав та передавав злочинцям терористичної організації т.зв. «ДНР» розвіддані інформацію щодо місць дислокації, чисельності особового складу, кількості та видів озброєння, а також переміщення територією міста Костянтинівка Донецької області підрозділів та формувань Збройних сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів, які задіяні в АТО. Ці відомості він надиктовував телефонному зв’язковому штабу «ДНР».

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України