Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донеччині контррозвідка СБУ припинила спробу організувати терористичне підпілля
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
14 вересня 2014

Військова контррозвідка СБУ затримала трьох зловмисників, мешканців Красноармійська Донецької області, які за завданням своїх кураторів із «ДНР» намагалися створити в Красноармійську підпільну терористичну організацію.

Встановлено, що ця організація мала складатися з дрібних розвідувально-диверсійних груп по 5 бойовиків кожна. Для їхньої підготовки вже були направлені «запрошені» професійні інструктори російських спецслужб.  Завдання, зброю та боєприпаси для проведення диверсійно-терористичних акцій «підпільники» мали отримати в штабі «ДНР». 

За свідченнями затриманих, з червня ц.р. вони збирали інформацію про кількість, озброєння та місця дислокації сил АТО, а також дані стосовно місцевих патріотів та волонтерів, які надають допомогу українським військовим – зібрані відомості передавали терористичним групам «ДНР».

Стосовно зловмисників розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 258 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України