Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Співробітники СБУ не допустили терористичні акти в Одесі
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 вересня 2014

Служба безпеки України затримала членів терористичної групи, яка планувала злочинну діяльність на території Одеського регіону.

У результаті спецоперації в Одесі затримано трьох членів терористичної групи. Усі вони місцеві мешканці. За грошову винагороду в розмірі 50 тис. доларів США зловмисники готували в Одесі серію резонансних злочинів. У плани терористів входив, зокрема, теракт у людному місці поруч із центральним офісом однієї з банківських установ, а також вбивства громадських активістів. Відповідальність за теракти, за задумом зловмисників, мала взяти на себе міфічна організація «Українська червона армія». 

У членів терористичної групи виявлено та вилучено пакунок із вибуховою речовиною (типу амоналу), 4 споряджених детонатори, 30 запалювачів, колба з речовиною для випарювання гексогену, пістолет «Вальтер», 16 патронів для ПМ, мисливський ніж (тесак), речовини для приготування вибухівки (селітра, серебрін, перекис водню).

Затриманим оголошено підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове слідство триває.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України