Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Миколаївській області контррозвідка СБУ затримала особливо небезпечну диверсійну групу
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 вересня 2014

 

 

Сьогодні в результаті спецоперації контррозвідки СБУ затримано особливо небезпечну диверсійну групу, яка за завданням ГРУ ГШ РФ планувала теракти та диверсії на стратегічних об’єктах Миколаївщини.

До складу групи диверсантів входили троє громадян України. Керівник групи - колишній десантник пройшов диверсійну підготовку на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Диверсантів затримано, коли ті проводили рекогносцировку в районі залізничного мосту, що має стратегічне значення. У зловмисників вилучено 3 пістолети для безшумної стрільби, понад 60 набоїв до них, 17 детонаторів МД-5, дві протипіхотні та одну магнітну міни, велику кількість пластиду.

Встановлено, що зброю і вибухівку диверсанти отримали від представників російської спецслужби та контрабандним шляхом ввезли в Україну. Процесуальні дії тривають.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України