Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Краматорську СБУ затримала "ДНР-івського" ката
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
9 вересня 2014

Служба безпеки України затримала у Краматорську громадянина України «К» - члена так званої «розстрільної групи» терористичної організації «ДНР», який особисто катував та розстрілював мирних жителів.

 Встановлено, що 24-річний  мешканець Дружківки разом зі своїм батьком у червні ц.р. добровільно увійшли до складу «розстрільної групи №1 НКВД комендатури м.Дружківка». Ватажком банди карателів був терорист на прізвисько «Кісель».

Місцеві мешканці називають імена щонайменше п’яти громадян, яких нелюди стратили у лісосмузі селища Донський на околиці Дружківки. Свідки розповідають про особливу жорстокість, з якою «К»  катував  своїх земляків.

У рамках кримінального провадження за ст. 115, 121, 126, 127, 258-3 Кримінального кодексу України (убивство, умисне тяжке тілесне ушкодження, побої і мордування, катування, терористична діяльність) здійснюються невідкладні оперативно-слідчі дії. 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України