Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Харкові СБУ розпочато кримінальне провадження стосовно громадянина України, який шпигував за українськими літаками на користь терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 вересня 2014

У Харкові співробітники СБУ затримали поплічника терористів, 42-річного громадянина України на прізвисько «Сова», який протягом червня-липня ц.р. збирав та передавав бойовикам з терористичної організації «ДНР» розвідувальні дані.

Співробітники СБУ встановили, що «Сова» збирав відомості про чисельність особового складу, вид та кількість озброєння і військової техніки, пересування з’єднань та підрозділів Збройних Сил України. Зібрані дані зрадник передавав офіцеру Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації на прізвисько «Єсаул».

Насамперед кураторів шпигуна цікавила інформація про  польоти військових літаків, які беруть участь в антитерористичній операції в Луганській і Донецькій областях.

Стосовно затриманого слідчим відділом Управління СБУ в Харківській області 2 вересня ц.р. розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.111 (державна зрада у формі шпигунства) Кримінального кодексу України. За такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10-ти до 15-ти років.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України