Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Затримано колишнього міліціонера, який працював на терористів, а згодом втік до Дніпропетровська
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 вересня 2014

У Дніпропетровську Служба безпеки України затримала підполковника міліції у відставці «Л», 1961 р.н., який підозрюється у сприянні бойовикам терористичної організації «ДНР».

Встановлено, що, виконуючи завдання представника так званої «військової розвідки» на прізвисько «Самурай», (колишній співробітник УДСО України в Донецькій області), пенсіонер МВС протягом липня-серпня ц.р. збирав на Донеччині інформацію щодо місць дислокації сил АТО та передавав ці відомості бойовикам.

«Л» намагався переховуватися у Дніпропетровську як переселенець із зони бойових дій. Під час обшуку у його тимчасовому помешканні співробітники СБУ вилучили гранату Ф-1, документи «ДНР» з інформацією про озброєння та спеціальне оснащення розвідувально-диверсійних підрозділів терористів.

Тривають оперативно-слідчі дії, встановлюються спільники затриманого.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України