Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Бердянську СБУ затримала ватажка єнакіївських бойовиків
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
7 вересня 2014

Контррозвідка Служби безпеки України затримала в м. Бердянськ громадянина України «Г» – ватажка єнакіївського осередку бойовиків терористичної організації «ДНР».

За свідченнями місцевих мешканців, у березні ц.р. «Г» під виглядом т.зв. громадської організації «Оплот» створив у м. Єнакієве Донецької області злочинне угрупування, члени якого вербували містян до бандформувань та примушували вступати до партії «Народное движение, русское движение города Енакиево». У місті «громадський активіст» був відомий своїм кримінальним минулим – відбував покарання за навмисне вбивство, тримав у страху місцевих жителів – ґвалтував та продавав у рабство бойовикам жінок.

Встановлено, що з початком антитерористичної операції правопорушник брав участь у бойових діях на боці терористів поблизу мм. Шахтарськ та Єнакієве – був поранений та під виглядом біженця втік до Бердянська. Переховуючись на території Запорізької області, продовжував працювати на терористів з «ДНР» – збирав та передавав бойовикам відомості про дислокацію, озброєння, чисельність українських військ, а також точні координати для нанесення російськими військами артилерійських ударів по позиціях сил АТО.

Тривають слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України