Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Голова СБУ доповів Президенту України про роботу Міжвідомчого центру допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
6 вересня 2014

Голова СБУ Валентин Наливайченко доповів Президенту України Петру Порошенку про роботу Міжвідомчого центру допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти, який працює у Службі безпеки України.

Зокрема, сьогодні голова СБУ В.Наливайченко та координатор Центру В.Яловенко провели особистий прийом людей, які розшукують своїх рідних та близьких.

Зараз ведеться активна робота з уточнення бази даних зниклих, аби знайти і повернути додому кожного українця, який потрапив у полон або зник без вісти. Міжвідомчий центр працює спільно з волонтерами, громадськими активістами, незалежними журналістами.

За словами радника Голови СБУ Маркіяна Лубківського, голова Служби безпеки дав доручення керівникам обласних управлінь провести в неділю, 7 вересня, особистий прийом громадян в областях та у співпраці з колегами з Міністерства оборони, МВС та інших відомств допомагати громадянам України в пошуку та віднайденні їхніх рідних і близьких, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

У Києві в неділю особистий прийом проводитиме координатор Міжвідомчого центру Віталій Яловенко.

Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти працює за адресою м.Київ, вул.Ірининська, 4.

Крім того, для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія» call-центру 0800-501-482, 044-235-63-67 та електронна скринька polonhelp@ssu.gov.ua

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України