Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ не допустила диверсії у Маріуполі
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
6 вересня 2014

C:\Documents and Settings\KochetygovVM\Рабочий стол\фото из почты\IMAG2262.jpg

 

C:\Documents and Settings\KochetygovVM\Рабочий стол\фото из почты\IMAG2250.jpg

 

C:\Documents and Settings\KochetygovVM\Рабочий стол\фото из почты\IMAG2217.jpg

У Маріуполі Служба безпеки України припинила злочинну діяльність групи бойовиків терористичної організації «ДНР». У результаті спецоперації співробітники СБУ затримали керівника та двох членів злочинної групи.

Зловмисники збирали інформацію щодо місць розташування військової техніки, блокпостів, чисельності особового складу та озброєння ЗС України. Крім того, члени злочинної групи планували збройні напади на українських військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів, а також готували диверсії на об’єктах інфраструктури у м. Маріуполь та прилеглих районах.

У затриманих вилучено автомат Калашникова АК-74 із 2 спорядженими магазинами, карабін з оптичним пристроєм для прицілювання, 3 ручні гранати, 20 підготовлених пляшок з «коктейлями Молотова» та інгредієнти для їх виготовлення, 2 радіостанції з кріптованим каналом та велику кількість набоїв.

У рамках кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України здійснюються відповідні оперативно-пошукові та слідчі дії.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України