Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ викрила українського радіоінженера, який за завданням російських спецслужб передавав терористам дані про переговори підрозділів АТО
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
3 вересня 2014

Службою безпеки України задокументовано протиправні дії інженера державної установи, що здійснює діяльність у сфері радіозв’язку, який за завданням російської розвідки здійснював підривну діяльність проти України.

Встановлено, що 41-річний інженер, який мав допуск до відомостей, що становлять держану таємницю зі ступенем секретності «таємно» та «цілком таємно», у березні ц.р. був завербований на території України кадровим співробітником Головного розвідувального управління Генерального штабу Російської Федерації.

За завданням російської розвідки, інженер-зрадник на спеціальній апаратурі, яку він використовував як співробітник державної установи, незаконного прослуховував радіопереговори підрозділів АТО та передавав ці відомості російським диверсантам «Абверу», «Носу» та «Стрілку».

Стосовно вказаного громадянина слідчим відділом Управління СБ України в Харківській області 29 серпня ц.р. розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України