Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Маркіян Лубківський обійняв посаду радника голови Служби безпеки України
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
3 вересня 2014

Маркіян Лубківський відтепер опікуватиметься питаннями інформаційної політики та зв’язків з громадськістю у Службі безпеки України як радник голови. Він координуватиме сферу комунікацій української спецслужби з вітчизняними ЗМІ та світовою спільнотою.

«Для мене є великою честю та відповідальністю у складний для України час працювати на користь українського народу та держави і всі свої знання, досвід та вміння віддати служінню Вітчизні.

Головним завданням на довіреній мені керівником Служби безпеки України ділянці роботи бачу інформування українських та зарубіжних громадян про роботу СБУ у спільній справі боротьби з агресором, відстоювання нашої територіальної цілісності, незалежності та європейського шляху розвитку.

Намагатимемося робити це на сучасних європейських принципах відкритості, об’єктивності та оперативності.

Спілкування з мас-медіа і громадськістю буде постійним і системним. Адже перемоги можна досягти лише об’єднаними зусиллями, фаховою і самовідданою працею», - наголосив Лубківський.

 

Маркіян Романович Лубківський, відомий український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України, народився 2 вересня 1971 р. у Львові.

Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, працював на дипломатичній роботі у Союзній Республіці Югославія, Республіці Хорватія.

Очолював Прес-службу МЗС України (2003-2005), був заступником Державного секретаря України, Радником Президента України (2005-2006), за контрактом з УЄФА був директором Турніру ЄВРО 2012 в Україні (2009-2012), очолював оргкомітет «Євробаскет -2015» (2012-2014).

Володіє англійською, хорватською, польською, сербською мовами.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України