Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала диверсанта, який проводив розвідувально-підривну діяльність на Луганщині та "здавав" терористам українських патріотів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
3 вересня 2014

 

 

Служба безпеки України затримала громадянина України –бойовика «ЛНР» на прізвисько "Боцман", який за завданням російських спецслужб здійснював на території регіону розвідувально-підривну діяльність.

Встановлено, що мешканець м. Сєверодонецьк Луганської області брав участь в організаціях диверсій, засідок та збройних нападів на українських військових, знищенні української військової техніки, а також об’єктів інфраструктури області.

За свідченнями місцевих мешканців, «Боцман» вистежував  проукраїнські налаштованих «земляків» та заносив їх до списків «неблагонадійних», за якими терористи «ЛНР» проводили у своїх катівнях так звані «профілактичні» бесіди.

У затриманого вилучено понад 300 набоїв до автоматичної вогнепальної зброї.

Наразі тривають слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України