Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ ліквідувала диверсійну групу, яка готувала серію терактів у Павлограді на Дніпропетровщині
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 вересня 2014

 

 

 

 

Служба безпеки України упередила вчинення створеною російськими спецслужбами диверсійною групою низки терористичних актів на промислових об’єктах Дніпропетровської області.

1 вересня ц.р. контррозвідка СБУ затримала трьох членів диверсійно-підривної групи – мешканців м.Павлоград Дніпропетроської області, на чолі з місцевим підприємцем, власником будівельних та торгівельних компаній. Зловмисники за отриманою від кураторів з Росії вказівкою готували вибухи на великому промисловому підприємстві регіону.

За злочинним задумом ці теракти мали дестабілізувати ситуацію в регіоні, сіяти паніку серед місцевого населення та відволікати українські сили із зони АТО.

Під час обшуків у членів злочинної групи вилучено вибухівку, агітаційні матеріали антиукраїнського змісту та засоби зв’язку із співробітниками російських спецслужб.

Встановлено, що зловмисники координували свою підривну діяльність і з ватажками терористів «ДНР».

Розпочато досудове слідство за ст.ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Тривають допити, слідчі дії.  

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України