Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Хмельниччині СБУ попередила незаконний експорт товарів військового призначення
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
1 вересня 2014

Служба безпеки України у Хмельницькій області викрила та припинила спробу незаконного експорту 45-ти механічних прицілів до реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град». Згідно із супроводжуючими документами вантаж прямував до однієї з європейських країн. Отримувача приладів встановлює слідство.

З’ясовано, що представники одного з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності м.Києва, без дозволу Державної служби експортного контролю України, намагались перемістити ці прилади, які є товарами військового призначення, через митний кордон України в митному режимі «експорт». Столичне підприємство діяло в порушення ст.24 Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання» та Положення «Про державну службу експертного контролю».

Наприкінці серпня ц.р. у зоні діяльності Хмельницької митниці під час огляду вантажу за участю співробітників СБУ вилучено приціли до «Градів».

Слідчими Управління СБ України у Хмельницькій області до Єдиного реєстрі досудових розслідувань внесено відомості за фактом вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.333 (порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження тривають слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України