Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Співробітники управління СБУ в Одеській області припинили протиправну діяльність посадовців, котрі намагалися нажитися на оздоровленні дітей переселенців зі Сходу
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
30 серпня 2014

 

 

 

 

В Одесі співробітники СБУ затримали посадовця Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Встановлено, що зловмисник зазіхнув на бюджетні кошти, які було виділено на оздоровлення дітей.

У цьому році оздоровчим закладам Одеської області через Одеську обласну дирекцію Фонду надійшло 46 млн. грн. на оздоровлення дітей, у тому числі тих, котрі прибувають на Одещину з Донецької та Луганської областей.

Затриманий співробітниками СБУ посадовець був причетний до розподілу цих коштів і вимагав у керівників оздоровчих закладів «відкат» за виділення грошей. Зловмисник розраховував отримати в такий спосіб понад 10 млн. грн. неправомірної вигоди.

Правопорушника затримано «на гарячому», коли той отримав 558 тис. грн. готівкою. Йому повідомлено про підозру за ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Попередник на посаді затриманого посадовця також спробував нажитися на виділених для оздоровлення дітей державних коштах. Співробітники СБУ задокументували в червні ц.р. факт отримання ним неправомірної вигоди в розмірі 545 тис. грн. та повідомили йому про підозру у вчиненні  злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Нині обидва посадовці - фігуранти кримінальних проваджень.

Законодавством передбачена відповідальність за такий злочин у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України