Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Служба безпеки затримала інформатора терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
29 серпня 2014

27 серпня ц.р. Служба безпеки спільно з підрозділами АТО затримала 31-річного громадянина України «М», мешканця Донеччини, який своїми злочинними діями сприяв терористичній організації «ДНР».

Встановлено, що «М» за завданням терористів збирав та передавав їм інформацію щодо сил АТО. Зловмисник особисто здійснював візуальне спостереження – «патрулював» на власному автомобілі Красноармійський та Добропільський райони Донеччини, опитував місцеве населення про пересування військової техніки, кількість українських військових та їхнє озброєння, в також місця дислокації учасників АТО.

Слідчими УСБУ в Донецькій області розпочато досудове розслідування за ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. За рішенням суду зловмиснику обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України