Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Російський військовослужбовець свідчить про причетність Збройних Сил Російської Федерації до забезпечення терористів важким озброєнням (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
27 серпня 2014

Співробітники СБУ затримали в Луганській області рядового 9-ї окремої мотострілецької бригади Збройних Сил Російської Федерації, яка дислокується в Ростовській області.

Російський військовослужбовець – Хохлов Петро Сергійович, 1995 р.н., під час допиту повідомив про те, що його військова частина передає терористичним організаціям «ЛНР» і «ДНР» військову техніку та боєприпаси, зокрема, системи залпового вогню БМ-21 «Град», БМП-2, БТР-80.

Аби приховати причетність ЗС РФ до забезпечення терористичних організацій важким озброєнням російські військовослужбовці за наказом командирів фізично знищують на військовій техніці, яку готують до передачі терористам, заводське маркування, номери, символіку та емблеми - усе, що дозволяло б установити її походження.

Свідчення російського військовослужбовця зафіксовано на відео http://youtu.be/qVOS_DSaCMA.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України