Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Служба безпеки України виявляє і затримує терористів на звільненій території Донецької та Луганської областей
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 серпня 2014

Оперативні групи Служби безпеки України виявляють та припиняють протиправну діяльність зловмисників на території, звільненій з-під тимчасового контролю терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР».

Поблизу с. Олександрівка Луганської області контррозвідники Служби безпеки України виявили розвідувально-диверсійну групу, що діяла проти сил АТО. У ході спецоперації співробітники СБУ спільно з підрозділом ГУР МО України затримали одного з членів групи, іншого ліквідовано. Вилучено вогнепальну зброю, у т.ч. гранатомет.

У м. Волноваха Донецької області затримано члена терористичної організації «ДНР», у помешканні якого вилучено АК-74, ПМ, 2 гранати, близько 500 набоїв, 200 гр. пластиду, а також агітки з протиправними закликами. Під час затримання зловмисник чинив збройний опір правоохоронцям.

У м. Костянтинівка Донецької області співробітники СБУ затримали місцевого мешканця, котрий на замовлення терористів «ДНР» неодноразово виготовляв саморобні вибухові пристрої та безпосередньо брав участь у підготовці терактів. У помешканні зловмисника вилучено саморобні вибухові пристрої та матеріали для їх виготовлення.

Тривають оперативно-розшукові заходи та слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України