Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Служба безпеки України затримала диверсантів "ДНР"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 серпня 2014

Під час проведення органами безпеки спільних з підрозділами АТО фільтраційних заходів, на блокпосту смт. Оленівка Волноваського району Донецької області затримано громадян України Синька Родіона Вікторовича, 1977 р.н., уродженця та мешканця м. Іловайськ, та Шеховцова Олексія Миколайовича, 1982 р.н., уродженця та мешканця м. Харцизьк. Зловмисники за завданням російських спецслужб намагалися проникнути на територію, контрольовану ЗС України, для здійснення диверсійних актів, спрямованих на дестабілізацію обстановки в регіоні.

Синько та Шеховцов мали при собі посвідчення «Министерства государственной безопасности «ДНР», батальону «Восток», з фотографіями та позивними «Синий» та «Захар».

За наявною інформацією, Синько в «ДНР» виконував функції конвойного та ката українських військовослужбовців і цивільних громадян. Шеховцов був бойовиком батальйону «Восток» з постійним дислокуванням у захопленому приміщенні ДАІ м. Харцизька.

Службою безпеки України стосовно затриманих зареєстровано кримінальні провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України «Створення терористичної групи чи терористичної організації».

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України