Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Служба безпеки України отримала чергові докази російської підтримки терористів на Сході України
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 серпня 2014

 

Спецгрупою контррозвідки Служби безпеки України спільно з бійцями батальйону «Айдар» ліквідовано розвідувально-диверсійну групу терористичної організації «Луганська народна республіка», яка коректувала вогонь артилерійських гармат та мінометних розрахунків терористів по позиціях сил АТО та мирних кварталах.

У одного з бойовиків, який був членом групи так званого «Всевеликого війська Донського», знайдено військове спорядження російського виробництва, що належить МО РФ, в/ч 55472. Це підтверджує відповідний формуляр з печаткою військової частини. За оцінкою фахівців, знайдене спорядження – артилерійська панорама ПГ-1М, використовується для наведення артилерійських гармат при стрільбі прямою наводкою із закритих позицій.

У бойовика були знайдені таблиці коректування вогню та інша документація, яка свідчить про участь Російської Федерації у підтримці терористів, що орудують на території Луганщини.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України