Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала так званого "члена парламенту ЛНР" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 серпня 2014

12 серпня ц.р. у Луганській області Служба безпеки України затримала громадянина України Коровіна Івана Петровича, 1956 р.н., який злочинно співробітничав з терористичною організацією «ЛНР» як член так званого «парламенту ЛНР» - представника конгломерату Рубіжне - Лисичанськ -Сєверодонецьк».

СБУ здобула докази протиправної діяльності громадянина Коровіна І.П., пов’язані із його публічними закликами до повалення конституційного ладу України, які він висловлював у червні ц.р. під час проведення сесій міських рад м.Лисичанськ та м.Дружківка.

Після визволення силами АТО Сєверодонецька та Лисичанська  Коровін  з метою уникнення законного покарання перейшов на нелегальне становище та переховувався на території Кремінного району Луганської області, плануючи втечу до РФ.

Утім, він і тоді не припинив протиправної діяльності та підтримував конспіративні зв’язки із терористами ЛНР.

Слідчим відділом УСБУ в Луганській області стосовно вказаного громадянина зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

Відео: http://youtu.be/2QG4QvtB6Yg


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України