Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Отримано чергові докази участі військовослужбовців РФ у бойових діях на території України
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
11 серпня 2014

 

 

 

 

У ході здійснення контррозвідувальних заходів Службою безпеки України отримано чергові докази активної участі військовослужбовців Російської Федерації у незаконних воєнізованих та збройних формуваннях на території Українипротистоянні законним органам влади нашої держави та силам, задіяним в Антитерористичній операції.

Зокрема, у Луганській області здобуто документальні матеріали участі в діяльності терористичної організації «ЛНР» військовослужбовця, громадянина РФ Григорова І.В. 1972 року народження – командира відділення БМД 1.

У військовому квитку Григорова І.В. стоїть відмітка про прийняття його на військову службу 7 липня 2014 року. Це чергове свідчення того, що Російська Федерація здійснює призов своїх військових і направляє для бойових дій на території Українипроти українських громадян.

Всі докази долучено до відповідного кримінального провадження.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України