Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донеччині СБУ затримала групу диверсантів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 серпня 2014

3 серпня ц.р. Служба безпеки України затримала диверсійну групу у складі 3-х мешканців Донецької області –  бойовиків терористичної організації т.зв. «ДНР», яка діяла за завданням російських спецслужб на Сході України.

Групою керував громадянин України «Б», 1975р.н.   

Встановлено, що «Б» пройшов спеціальну підготовку у військовому таборі у Ростовській області РФ, де  отримав навички диверсійно-підривної діяльності, зокрема, опанував поводження з вибуховими речовинами.

На виконання вказівки кураторів з ГРУ ГШ ЗС РФ, «Б» протягом квітня-червня ц.р. у складі групи інших найманців здійснював пошук осіб, готових за гроші виконувати  диверсійні завдання у Донецькому регіоні. Зокрема перед терористами ставилося завдання з дестабілізації обстановки в Маріуполі, Новоазовську, смт. Ялта Донецької області. Група під керуванням «Б» також збирала та передавала до штабу терористів розвідувальні відомості про розташування української військової техніки, блокпостів ЗС України.

Встановлено,  що диверсант  організовував та брав участь у збройних нападах на військову частину в Маріуполі  16 квітня ц.р. та на будівлю Маріупольського міського управління ГУ МВС України в Донецькій області 9 травня ц.р.

Службою безпеки України зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України