Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Терористи та військові найманці цинічно планували теракт проти цивільного літака Аерофлоту (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
7 серпня 2014

В ході розслідування збиття пасажирського літака Боїнг777 Малайзійських авіаліній, правоохоронними та розвідувальними органами встановлено, що терористи та військові найманці цинічно планували теракт проти цивільного літака Аерофлоту AFL-2074 Москва-Ларнака, який у цей же час здійснював політ над територією України. Про це сьогодні на брифінгу заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

Він наголосив - цей злочин планувався як привід для введення в Україну російських військ, тобто CASUS BELLI для військового вторгнення Російської Федерації.

За офіційними даними української сторони, 17 липня 2014 року у цей час над територією України відповідно до поданих заявок здійснювали політ два регулярних міжнародних рейси – Малайзійських авіаліній MAS17 та «Аерофлоту» АFL-2074. Маршрути зазначених міжнародних рейсів проходили поблизу Донецька. О 16 годині 09 хвилин в районі населеного пункту Новомиколаївка маршрути зазначених рейсів перетнулись. Слід зауважити, що характеристики польоту цих літаків були майже однаковими - малайзійський літак здійснював політ на висоті 10 тис. 100 метрів на швидкості 909 км/год., а російський - на висоті 10 тис. 600 метрів на швидкості 768 км/год.

О 16 годині 20 хвилин з району селища «Первомайське» на північний схід від Донецька, поблизу міста Торез терористами був збитий малайзійський літак, який впав в районі селища Грабове Донецької області.

В.Наливайченко нагадав, що з перехоплених та оприлюднених раніше даних щодо розміщення ЗРК «Бук», терористам був даний наказ розгорнути установку в районі населеного пункту «Первомайское». Населений пункт з такою назвою знаходиться і у північно-східному напрямку на відстані близько 20 км від Донецька.

Голова СБУ заявив, що терористи, більшість яких не місцеві жителі, а російські найманці, переплутали населені пункти з ідентичними назвами та перемістилися в протилежному напрямку. Про це свідчить також нелогічний маршрут пересування ЗРК «Бук» територією України – установка перетнула російсько-український кордон в Луганській області, потім була доставлена на захід – до Донецька, в подальшому повернулась на схід до кордону між Донецькою та Луганською областями.

Розміщення установки «Бук» у населеному пункті «Первомайське» саме на захід від Донецька, враховуючи тактико-технічні характеристики озброєння, дозволило б здійснити ураження російського цивільного літака з подальшим його падінням на українську територію, контрольовану силами АТО.

Це дало б можливість Росії звинуватити українську владу у знищенні російського літака, загибелі російських громадян, та стало б беззаперечним приводом для введення російських військ на територію України.

Для такого кроку російській стороні знадобився б дуже серйозний привід, наприклад звинувачення української влади у масовій загибелі російських громадян.

«Особливий цинізм полягає у тому, що теракт планувався саме проти мирних, ні в чому не винних російських громадян, які разом з дітьми летіли на відпочинок», – наголосив В.Наливайченко.

Дані розвідки свідчать про те, що вже 18 липня бойовики очікували введення на територію України російських Збройних сил. Інформаційна підготовка такого розвитку подій велася російською стороною протягом кількох попередніх днів. Російські ЗМІ масово тиражували повідомлення про те, що нібито з української сторони велися артилерійські обстріли території Російської Федерації.

 

Відео: http://youtu.be/ntHj124vnIA

 

Польською мовою 

Французькою мовою

Німецькою мовою

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України