Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Артемівську СБУ затримала інформатора, який передавав терористам відомості про сили АТО
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
4 серпня 2014

2 серпня ц.р. в Артемівську Донецької області контррозвідка Служби безпеки України затримала місцевого мешканця, громадянина України «Б», який створив та координував мережу інформаторів, котрі збирали та передавали терористам  відомості про дислокацію та переміщення українських військових підрозділів.

З початку активної фази АТО «Б» систематично передав командиру диверсійно-розвідувальної групи на прізвисько «Сова» (СБУ затримала цього бойовика у липні ц.р.) дані про чисельність особового складу, види артилерійського та іншого озброєння, кількості, технічного стану і модифікації броньованої та іншої військової техніки, яка перебуває на озброєнні у підрозділів ЗС України. Встановлено, що бойовики т.зв. «ДНР» використовували цю інформацію для збройних нападів на українських військових.

         Затриманому оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-3 Кримінального кодексу України  (створення терористичної групи чи терористичної організації). Стосовно вказаної особи здійснюються оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України