Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала за сепаратистську діяльність першого секретаря Волноваського райкому КПУ
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
1 серпня 2014

Служба безпеки України затримала першого секретаря Волноваського райкому КПУ Сергія Філіндаша, який особисто організовував масові антиукраїнські заходи у м.Волноваха Донецької області, де лунали заклики до насильницької зміни конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни територіальної цілісності України.

Встановлено, що Філіндаш у березні ц.р. організував у цьому районному центрі мітинг та круглий стіл, на яких всупереч думці більшості присутніх публічно закликав до невизнання органів центральної влади, відокремлення Донецької області від України та приєднання до Росії.

Партійний функціонер також брав участь в організації псевдореферендуму та долучився до створення осередку терористичної організації т.зв. «ДНР» на території Волноваського району.

С.Філіндаш підбурював представників дільничних виборчих комісій від КПУ до зриву позачергових виборів Президента України.

На початку червня ц.р. він керував демонстративною заміною українських державних прапорів у Волновасі на російські, розповсюдив так званий «ультиматум» українській владі.

Тривають слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України